Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Протоколи засідань Громадської ради

Сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

ПРОТОКОЛ №5

ПРОТОКОЛ

зборів Громадської ради с.Жорнівка при Княжицькій сільській раді

04 липня 2015 року 

№5

Присутні: Гришутіна О.П., Довгопол В.П., Кедрановська В.О., Коваленко В.М., Коваленко Т.В., Марченко Н. В., Палій С.М., Палій Ю.П., Рабічєв Д.Є., Раєвська Н.С., Шевченко О.П.

Порядок денний

  • 1. Заслуховування інформації про результати роботи Громадської ради в проміжок часу між зборами.
  • 2. Заслуховування інформації про хід виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" органами місцевого самоврядування.
  • 3. Обговорення питання підготовки плану громадського контролю на майбутніх виборах.
  • 4. Призначення дати наступного засідання Громадської ради.
  • 5. Різне.

.
1.СЛУХАЛИГришутіну О.П. – голову Громадської ради, яка запропонувала наступний порядок денний
Голосували: За – 11. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Проводити засідання відповідно до запропонованого порядку денного.
2.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., яка доповідала про хід виконання Княжицьким сільським головою Шинкаренко О.О., пропозицій направлених Громадською радою:
1.Питання щодо виправлення помилок та перенесення меморіальної дошки Васільцова В.В., на сьогодні, чекає розгляду на найближчій сесії депутатів.
2.Питання розміщення пам'ятного знаку воїнам загиблим в АТО, на сьогодні, чекає розгляду на найближчій сесії депутатів.
3.Стосовно оприлюднення проекту Генерального плану розвитку сіл Княжичі та Жорнівка до його остаточного затвердження, була надана відповідь що його обов'язково розмістять у публічно доступному джерелі - на веб порталі сіл Княжичі та Жорнівка. На сьогодні публічного доступу немає.
4.Стосовно Княжицького громадського центру, який досі не оформлений офіційно, а його працівники рахуються у штатному розписі Жорнівського клубу - 9 штатних одиниць, і по факту у клубі немає навіть прибиральника, хоча б раз на тиждень.
Голосували: За – 11. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Підготувати пропозицію на найближчу сесію депутатів пунктів 1-3.
Для з'ясування законності ситуації описаної в пункті 4 направити запит до Княжицької сільської ради стосовно роз'яснення ситуації із оформленням Княжицького громадського центру та можливості складання окремого розпису на Жорнівський клуб, який відповідатиме дійсності.
3. СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., яка повідомила інформацію стосовно ходу виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" органами місцевого самоврядування. Було розглянуто фінансові показники проекту об'єднання сіл Княжичі, Жорнівка, Бобриця, Музичі, Неграші, Забір'я, та з'ясовано, що у цей проект у прибутковій частині включено багато прогнозних показників, які на практиці можуть не підтвердитись, тобто прогноз доходу громади завищений, а у витратну частину не включені школи та медичні заклади громади, тобто прогноз реальних витрат включає не всі статті. Проект об'єднання розроблений у Бобриці передбачає розміщення усіх важливих служб громади у селі Забір'є, тоді як Княжичі буде розмішувати лише керівний орган, тобто буде формальним центром.
Голосували: За – 11. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Підготувати пропозицію на найближчу сесію депутатів стосовно доопрацювання проекту об'єднання, у частині бюджету, а саме включити у витратну частину школи та медичні заклади громади, та переглянути прогнозні статті доходів. Також подати пропозицію стосовно розміщення важливих служб громади(реєстрації актів цивільного стану та майнових прав, пенсійного забезпечення, соціального захисту, архітектури) саме у селі Княжичі.
4.СЛУХАЛИГришутіну О.П., стосовно стану Жорнівського клубу, який потребує капітального ремонту. Гребенюк М. розробив проект реконструкції Жорнівського клубу та склав кошторис робіт 1-го етапу ремонту. Але виділенні з районного бюджету 200 тис грн. з цільовим призначенням "ремонт будівлі Жорнівського клубу", Шинкаренко О.О. вирішила витратити на прибудову нової котельні до Жорнівської амбулаторії.
Голосували: За – 11. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Направити пропозицію звернення до Районної ради, з проханням виділити з районного бюджету кошти на прибудову нової котельні до Жорнівської амбулаторії окремо, та зберегти фінансування ремонт Жорнівського клубу. Або компенсувати кошти, які виділені на ремонт будівлі Жорнівського клубу, але будуть направлені на добудови котельні Жорнівської амбулаторії.
5.СЛУХАЛИОбговорювали стан Жорнівської амбулаторії, де організація опалення є важливим питанням, та потребує розробки проекту, що в свою чергу має розроблятись за умови наявності приватизаційного акту на землю, та згідно вимогам правил безпеки до комбінованої системи опалення, бо приміщення старе, має багато дерев'яних елементів конструкції і прибудова котельні до нього має дозвільні складності. Обговорювали ситуацію, із територією та будівлею Жорнівської аптеки, яка теж має входити до списку об'єктів соціальної інфраструктури, та може бути обладнана як службове житло для головного лікаря.
Голосували: За – 11. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИЗвернутися до державної інвентаризаційної комісії об'єктів комунальної та державної власності, з метою їх опису та внесення до єдиного державного реєстру. Така необхідність виникає з огляду на цінність для жителів с. Жорнівка інфраструктурних об'єктів, та зважаючи на їх стан, з метою запобігання корупційних схем.
6.СЛУХАЛИПро підготовку до Місцевих виборів 2015 року, що відбудуться у жовтні.
Голосували: За – 11. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИРозробити план громадського контролю на майбутніх виборах, з метою запобігання фальсифікацій.
7.СЛУХАЛИПро призначення дати наступних чергових зборів Громадської ради.
Голосували: За – 11. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИПризначити дату наступних зборів на суботу 01 серпня 2015 року на 10 годин. У разі необхідності скликати позачергові збори, повідомивши членів ради електронним листом, а у кого немає електронної пошти - телефоном.
Голова Гришутіна О.П.
Секретар Раєвська Н.С.