Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Протоколи засідань Громадської ради

Сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

ПРОТОКОЛ №4

ПРОТОКОЛ
зборів Громадської ради с.Жорнівка при Княжицькій сільській раді
08 червня 2015 року
№4
Присутні: Гришутіна О.П., Довгопол В.П., Кедрановська В.О., Палій Ю.П., Раєвська Н.С., Руденко А.В.
Порядок денний

  • Заслуховування інформації про результати роботи Громадської радою в проміжок часу між зборами.
  • Заслуховування інформації про хід виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" органами місцевого самоврядування.
  • Призначення дати наступного засідання Громадської ради.
  • Різне.

....
1.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., яка запропонувала наступний порядок денний
ВИРІШИЛИ Проводити засідання відповідно до запропонованого порядку денного.
2.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П. – голову Громадської ради, яка доповідала про відповіді надані Княжицьким сільським головою Шинкаренко О.О. на запити направлені згідно протоколу зборів Громадської ради №3:
1.Питання щодо виправлення помилок та перенесення меморіальної дошки Васільцова В.В. обіцяно винести на розгляд найближчої сесії депутатів.
2.Питання розміщення пам'ятного знаку воїнам загиблим в АТО обіцяно винести на розгляд найближчої сесії депутатів.
3.Стосовно оприлюднення проекту Генерального плану розвитку сіл Княжичі та Жорнівка до його остаточного затвердження, була надана відповідь що його обовязково розмістять у публічно доступному джерелі - на веб порталі сіл Княжичі та Жорнівка.
4.Стосовно штатного розпису Жорнівського клубу - розпис наданий за клубом закріплено 9 штатних одиниць, але по факту усі вони працюють у Княжицькому громадському центрі.
ВИРІШИЛИПроводити спостереження за виконанням обіцянок наданих у відповідях стосовно пунктів 1-3.
Для з'ясування законності ситуації описаної в пункті 4 направити запит до Княжицької сільської ради стосовно роз'яснення ситуації із оформленням Княжицького громадського центру та можливості складання окремого розпису на Жорнівський клуб, який відповідатиме дійсності.
3.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., яка повідомила інформацію стосовно ходу виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" органами місцевого самоврядування.
4.СЛУХАЛИГришутіну О.П., стосовно стану Жорнівського клубу та Жорнівської амбулаторії. Ці об'єкти складають соціальну інфраструктуру с. Жорнівки, на сьогодні знаходяться у незадовільному стані і потребують капітального ремонту. Також була повідомлена інформація про виділення з районного бюджету 200 тис грн. з цільовим призначенням "ремонт будівлі Жорнівського клубу", та про те, що Гребенюк М. розробив проект реконструкції Жорнівського клубу та склав кошторис робіт 1-го етапу ремонту. Обговорювався стан Жорнівської амбулаторії та ситуація яка сталася із територією та будівлею Жорнівської аптеки - яким чином аптека вибула з списку об'єктів соціальної інфраструктури.
ВИРІШИЛИЗвернутися до державної інвентаризаційної комісії об'єктів комунальної та державної власності, з метою їх опису та внесення до єдиного державного реєстру. Така необхідність виникає з огляду на цінність для жителів с. Жорнівка обох інфраструктурних об'єктів, та зважаючи на їх стан, з метою запобігання корупційних схем - така небезпека виникає у зв'язку з тим що обидва об'єкти стоять на землі що не приватизована у державну власність, особливо це стосується лікарні ділянка землі якої велика за розміром та виходить на водний простір озера.
5.СЛУХАЛИГришутіну О.П. про наміри Княжицького сільського голови Шинкаренко О.О. виділені з районного бюджету 200 тис грн. з цільовим призначенням "ремонт будівлі Жорнівського клубу" направити на прибудову нової котельні для Жорнівської амбулаторії. Організація опалення амбулаторії безперечно важливе, але чому кошти на його організацію не були запрошені у районному бюджеті окремо згідно цільового призначення.
ВИРІШИЛИПрацювати над питанням збереження фінансування ремонту клубу:
1.З'ясувати законність використання коштів з конкретним цільовим призначенням на інші цілі.
2.Попросити Гребенюк М. розробити проект добудови котельні Жорнівської амбулаторії, та провести розрахунок вартості робіт та матеріалів.
3.Направити листа до районної ради з проханням виділення коштів на ремонт Жорнівської амбулаторії окремо, або компенсувати кошти які виділені на ремонт будівлі Жорнівського клубу, але будуть направлені на добудови котельні Жорнівської амбулаторії. Це важливий момент оскільки гроші виділені на клуб один раз в друге вже не нададуть, а на ремонт амбулаторії можна робити запит.
6.СЛУХАЛИКедрановську В.О., яка розповідала про ганебну поведінку члена виконавчого комітету Княжицької сільської ради Тесленка А.О. на сесії депутатів 29.05.2015, який криком у грубій формі виганяв мешканців с.Жорнівка із сесії депутатів посилаючись на те що вони є членами громадської ради.
ВИРІШИЛИПодякувати депутатам, які утримались від постановки на голосування питання про виведення з сесії представників громади що не вгодили пану Тесленку А.О.
7.СЛУХАЛИПро призначення дати наступних чергових зборів Громадської ради.
ВИРІШИЛИОскільки по буднях збиратися незручно більшості членів ради, призначити дату наступних зборів на суботу 04 липня 2015 року на 10 годин. У разі необхідності скликати позачергові збори, повідомивши членів ради електронним листом, а у кого немає електронної пошти - телефоном.
Голова Гришутіна О.П.
Секретар Раєвська Н.С.