Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Протоколи засідань Громадської ради

Сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Протокол №8 від 4 грудня 2015 року

ПРОТОКОЛ

зборів Громадської ради при Княжицькій сільській раді

4 грудня 2015 року 

№8

 

Присутні: Гришутіна О.П., Кедрановська В.О., Козленко О.П., Коваленко Т.В., Палій С.М., Раєвська Н.С., Шевченко О.П.

Запрошений депутат Княжицької сільської ради - Палій Ю.П.

Порядок денний

  1. Заслуховування інформації про результати роботи Громадської ради в проміжок часу між зборами.
  2. Вирішення питання врегулювання чисельного складу Громадської ради шляхом прийняття нових членів з числа бажаючих, що подали заяви.
  3. Підготовка плану дій Громадської ради протягом грудня 2015 року.
  4. Призначення дати наступного засідання Громадської ради.
  5. Різне.

.
1.СЛУХАЛИГришутіну О.П. – голову Громадської ради, яка запропонувала наступний порядок денний
ГолосувалиЗа – 7. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Проводити засідання відповідно до запропонованого порядку денного.
2.СЛУХАЛИГришутіну О.П., яка доповіла про те, що надійшли 3 заяви від бажаючих вступити до Громадської ради при Княжицькій сільській раді.
ГолосувалиЗа – 7. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Включити до особового складу Громадської ради при Княжицькій сільській раді жителів сіл Княжич та Жорнівки, що подали заяви:
Коваль Ольгу Олександрівну,
Приймаченко Ірину Станіславівну,
Савченко Вікторію.
3.СЛУХАЛИОбговорювали можливість поповнення складу Громадської ради до кількості затвердженої Установчими зборами з числа бажаючих.
ГолосувалиЗа – 7. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Продовжити додатковий набір до складу Громадської ради при Княжицькій сільській раді до набрання регламентної кількості членів, яка складає 18 осіб.
Розмістити об'яви про це на інформаційних дошках сіл Княжич та Жорнівки та у мережі інтернету, а також на офіційному сайті сіл. Для участі потрібно представити заяву з зазначенням мети кандидата, з якою він бажає вступити до Громадської ради та Автобіографію.
Рішення про прийняття кандидатів буде прийматися шляхом відкритого голосування серед дійсних членів Громадської ради. Терміни подачі заяв встановити до 26.12.2015 включно.
3.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., яка доповідала про надання Княжицьким сільським головою Шинкаренко О.О., відповіді на запити стосовно розкриття публічної інформації, а саме: стосовно оприлюднення протоколу 29 сесії депутатів Княжицької сільської ради 6-го скликання від 29.05.2015 року - була надана відповідь що підготовка матеріалу для відповіді потребує більшого терміну і через це строк надання інформації подовжується на 20 днів, але термін 20 днів уже минув, а вичерпної інформації за запитом не надано.
ГолосувалиЗа – 7. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Керуючись законом України " Про доступ до публічної інформації" направити повторний запит до Княжицької сільської ради на оприлюднення такого звіту на офіційному сайті Княжич та Жорнівки про надання протоколу 29 сесії депутатів Княжицької сільської ради 6-го скликання від 29.05.2015 року.
4.СЛУХАЛИОбговорювали аварійний стан старих дерев біля Жорнівського клубу, особливо дерева, яке нависло над покрівлею будівлі Жорнівського клубу, якщо під час снігопаду або буревію дерево чи його посохле гілля зламається, воно зруйнує дах клубу, а там розташована бібліотека села Жорнівка, яка нині діє.
Жителі села Княжичі поскаржилися на таку ж аварійну ситуацію із старими деревами на кладовищі с.Княжичі.
ГолосувалиЗа – 7. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИНаправити до сільської ради запит про хід виконання обіцянок наданих громадянином Морозовим, про участь у кронуванні дерев на кладовищі с. Княжичі. Таку обіцянку громадянин Морозов дав на 29 сесії депутатів Княжицької сільської ради 6-го скликання від 29.05.2015 року, разом із обіцянкою встановити ворота на тому ж кладовищі. На сесії приймалося рішення про виділення йому у приватну власність додаткової ділянки у с.Жорнівка. Також направити звернення про те, щоб сільрада віднайшла можливість для ліквідації аварійного дерева біля Жорнівського клубу до погіршення погодних умов.
5.СЛУХАЛИОбговорювали аварійний стан Жорнівського клубу, оскільки у приміщенні бібліотеки протікає та прогниває стеля, і немає опалення, а усі кошти, що виділяються з держбюджету на утримання будівлі, спрямовуються на забезпечення функціонування Громадського центру у с. Княжичі. В той час як Жорнівський клуб через повну відсутність фінансування уже впродовж багатьох років занепадає. Перенаправлення коштів, що виділяються щороку на утримання Жорнівського клубу, до Громадського центру у с.Княжичі, сільський голова мотивує тим, що ніби то у будівлі Громадського центру, котрий розташовується за адресою: с.Княжичі, вул..Леніна 2, функціонує філія Жорнівського клубу – так звана «Друга зала Жорнівського клубу».
ГолосувалиЗа – 7. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИНаправити запит до районного відділу культури Києво-Святошинської РДА про наступне: чи знаходиться на балансі районного відділу культури філія Жорнівського клубу («Друга зала Жорнівського клубу»), що розташовується за адресою: с.Княжичі, вул..Леніна 2.
6.СЛУХАЛИПро питання підтримки на місцевості Закону про декомунізацію, усе, що носить назви пов'язані із комуністичним ладом має бути у обов'язковому порядку перейменовано. У наших селах це вулиці Леніна, Комсомольська, Ватутіна. Та про те, що терміни добровільної процедури заміни назв вже сплили, та яка доля чекає назви вулиць, котрі підлягають перейменуванню.
7.СЛУХАЛИГришутіну О.П., яка доповідала про долю меморіальної дошки Героя України Васільцова В.В., яка на сьогодні демонтована через помилки, але подальша її доля невідома.
ГолосувалиЗа – 7. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ: Направити запит до Княжицької сільської ради, про те, які дії були здійснені для виправлення помилок на меморіальній дошці та вкотре ініціювати розгляд питання щодо встановлення її у належному місці - на фасаді будівлі Княжицького громадського центру.
8.СЛУХАЛИПро призначення дати наступних чергових зборів Громадської ради.
ГолосувалиЗа – 7. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Призначити дату наступних зборів на суботу 26 грудня 2015 року на 10 годин. У разі змін у графіку зборів, повідомивши членів ради електронним листом, а у кого немає електронної пошти - телефоном.
Голова Гришутіна О.П.
Секретар Раєвська Н.С.