Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Протоколи засідань Громадської ради

Сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

ПРОТОКОЛ  №3 

зборів Громадської ради с.Жорнівка при Княжицькій сільській раді

25 квітня 2015 року 

Присутні: Барабаш В.Т., Бондаренко Л.С., Гришутіна О.П., Довгопол В.П., Кедрановська В.О., Коваленко Т.В., Палій С.М., Палій Ю.П., Рабічев Д.Є., Раєвська Н.С., Руденко А.В., Шевченко О.П.

Порядок денний:

  • Заслуховування інформації про результати погодження Положення про Громадську раду.
  • Інформація щодо проробленої Громадською радою роботи в проміжок часу між зборами.
  • Затвердження регламенту Громадської ради.
  • Заслуховування інформації про хід виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" органами місцевого самоврядування.
  • Призначення дати наступного засідання Громадської ради.
  • Різне.

....
1.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., яка запропонувала наступний порядок денний
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ проводити засідання відповідно до запропонованого порядку денного.
2.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П. – голову Громадської ради, яка доповідала про хід узгодження положення про Громадську раду із Княжицьким сільським головою Шинкаренко О.О.
3.СЛУХАЛИГришутіну О.П., яка розповідала про роботу із зверненнями члена виконавчого комітету Княжицької сільської ради Тесленка А.О., котрий звернувся про допомогу в пошуках шляхів вирішення важливого питання "Контроль використання земель резервного запасу Княжицької сільської ради".
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ проводити спостереження за ходом "Інвентаризації земель резервного запасу Княжицької сільської ради", запропонованої Громадською радою згідно з чинним законодавство.
4.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., про затвердження регламенту Громадської ради.
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0
ВИРІШИЛИ затвердити регламент Громадської ради, з яким були ознайомлені члени Громадської ради шляхом розсилки електронної версії.
5.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., про наявність часткової інформації стосовно бюджету Княжицької сільської ради на 2015 р. у публічно доступному джерелі - на веб-порталі сіл Княжичі та Жорнівка http//knyazhychi.org.ua.
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0
ВИРІШИЛИ направити до органів місцевого самоврядування запити на оприлюднення в публічно доступному джерелі повної інформації про бюджет Княжицької сільської ради на 2015 р. відповідно до законодавства України.
6.СЛУХАЛИ Про відсутність у вільному доступі проекту Генерального плану розвитку сіл Княжичі та Жорнівка, що не відповідає нормам законодавства України.
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0
ВИРІШИЛИнаправити до органів місцевого самоврядування повторні запити на оприлюднення в публічно доступному джерелі - на веб-порталі сіл Княжичі та Жорнівка http://knyazhychi.org.ua проекту Генерального плану розвитку сіл.
7.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П. інформацію стосовно ходу виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" органами місцевого самоврядування.
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0
ВИРІШИЛИ Створити оголошення про загальні збори громади сіл Княжичі та Жорнівка на тему виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", призначені Княжицьким сільським головою Шинкаренко О.О. на вівторок 28 квітня 2015р. Розвісити такі оголошення в місцях загального громадського користування з метою кращого інформування населення.
8.СЛУХАЛИ Палій Ю.П. яка передала прохання дружини загиблого Героя України Васільцова В.В. про зняття меморіальної дошки при вході до Княжицької ЗОШ, з причини наявності на дошці помилок, які виникли через те, що проект та ескіз дошки не узгоджувався з родичами загиблого, а також через невідповідне місце її розташування, оскільки загиблий не навчався у Княжицької ЗОШ, його діти також її не відвідують і школі не присвоєно його імені, тому місце є нелогічним і недоречним.
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0
ВИРІШИЛИ Направити звернення до Княжицької сільської ради про демонтаж меморіальної дошки пам`яті Васільцова В.В. з фасаду Княжицької ЗОШ.
9.СЛУХАЛИ Шевченка О.П. який запропонував створити власними силами пам'ятний знак (обеліск) для вшанування пам`яті захисників України, котрі поклали своє життя в зоні АТО. Бажаним місцем встановлення, запропоновано лісопаркову ділянку навпроти кладовища, на місці демонтованого дитячого майданчика.
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0
ВИРІШИЛИ Направити звернення до Княжицької сільської ради про дозвіл на встановлення пам'ятного знаку.
10.СЛУХАЛИ Про порушене Мотузинською Кариною питання стосовно загрозливого збільшення популяції безпритульних собак на пустирі біля старої Жорнівської аптеки.
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0
ВИРІШИЛИ Доручити Мотузинській Карині довести до відома Княжицького сільського голови Шинкаренко О.О. про ситуацію з безпритульними собаками в с. Жорнівка та провести громадське сприяння вирішенню цього питання в рамках законодавства України.
11.СЛУХАЛИПро хід виконання робіт з демонтажу та перевезення дитячого майданчика від кладовища с. Жорнівка на територію Жорнівського клубу. Проводили аналіз території, призначеної для встановлення там виявлено 3 великих старих дерева по периметру заднього двору, гілки яких густо поросли паразитом (омелою) і можуть зламатися від вітру, одне дерево нависло над дахом клубу і є аварійним, це становить потенційну загрозу як приміщенню клубу, так і відвідувачам. Проводили огляд складових частин демонтованого дитячого майданчика та виявили, що усі дерев'яні поверхні зіпсовані через тривале знаходженням у сирості в тіні ялин, та розписані і обдряпані нецензурною лайкою через те, що майданчик використовувся не дітьми, а молоддю для зборищ та розпиття спиртних напоїв, тому потребують якісного ремонту і фарбування.
ГолосувалиЗа – 12. Проти – 0. Утримались – 0
ВИРІШИЛИ Направити звернення до Княжицької сільської ради стосовно проведення радикального кронування двох дерев (лип) біля клубу с. Жорнівка та негайної ліквідації аварійного сухого дерева (тополі).
12.СЛУХАЛИПроводили попередній огляд стану даху та горища клубу с. Жорнівка та стелі у бібліотеці. Стан дерев'яних конструкцій даху виглядає як придатний для подальшої експлуатації. У поганому стані шиферне покриття даху та невеликі ділянки стелі у місцях, де протікає дах навколо труби печі та над приміщенням бібліотеки.
ГолосувалиЗа –10. Проти – 0. Утримались – 2
ВИРІШИЛИНаправити до сільської ради звернення стосовно розробки проекту ремонтно-відновлювальних робіт та пришвидшення початку ремонту будівлі клуба с. Жорнівка.
13.СЛУХАЛИПро призначення дати наступних чергових зборів Громадської ради. Бондаренко Л.С. висловила побажання проводити збори по буднях.
ГолосувалиЗа – 6. Проти – 4. Утримались – 2
ВИРІШИЛИПризначити дату наступних зборів на понеділок 08 червня 2015 року на 19 годин. У разі необхідності скликати позачергові збори, повідомивши членів ради електронним листом, а у кого немає електронної пошти - телефоном.
Голова Гришутіна О.П.
Секретар Раєвська Н.С.