Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Протоколи засідань Громадської ради

Сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

ПРОТОКОЛ №7

ПРОТОКОЛ

зборів Громадської ради с.Жорнівка при Княжицькій сільській раді

28 листопада 2015 року 

№7

 

Присутні: Гришутіна О.П., Кедрановська В.О., Коваленко В.М., Коваленко Т.В., Марченко Н. В., Палій С.М., Раєвська Н.С., Шевченко О.П.

Порядок денний

  • 1. Заслуховування інформації про результати роботи Громадської ради в проміжок часу між зборами.
  • 2. Вирішення питання врегулювання чисельного складу Громадської ради у зв'язку із обранням деяких членів депутатами та членами виконавчого комітету Княжицької сільської ради.
  • 3. Підготовка плану дій Громадської ради протягом грудня 2015 року.
  • 4. Призначення дати наступного засідання Громадської ради.
  • 5. Різне.

.
1.СЛУХАЛИГришутіну О.П. – голову Громадської ради, яка запропонувала наступний порядок денний
Голосували: За – 8. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Проводити засідання відповідно до запропонованого порядку денного.
2.СЛУХАЛИ Гришутіну О.П., яка доповідала про хід виконання Княжицьким сільським головою Шинкаренко О.О., пропозицій направлених Громадською радою стосовно оприлюднення звіту виконання передвиборчої програми та проведеної роботи органами місцевого самоврядування за минулу каденцію, у розрізі проведення роботи усіма депутатами та безпосередньо Княжицьким сільським головою: які ініціативи були запропоновані, які проекти розроблені, хід виконання громадських проектів, та успішно завершені роботи.
Голосували: За – 8. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Направити запит до Княжицької сільської ради на оприлюднення такого звіту на офіційному сайті Княжич та Жорнівки.
3.СЛУХАЛИГришутіну О.П., стосовно обранням деяких членів депутатами Княжицької сільської ради: Палій Ю.П. і Руденко А.В., та членами Виконавчого комітету: Бондаренко Л.С., Мотузинську К.С., у зв'язку із цим вони не можуть знаходитись у складі Громадської ради. Також через особисті обставини не можуть брати участь у засіданнях Громадської ради, тому на протязі півріччя не відвідували такі: Лукяненко Л.В. та Луценко О.В.
Голосували: За – 8. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Виключити з особового складу Громадської ради при Княжицькій сільській раді з вищевказаних причин: Палій Ю.П., Руденко А.В., Бондаренко Л.С., Мотузинську К.С., Лукяненко Л.О., Луценко С.В..
4.СЛУХАЛИОбговорювали можливість поповнення складу Громадської ради до кількості затвердженої Установчими зборами з числа бажаючих.
Голосували: За – 8. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Розмістити оголошення про додатковий набір до складу Громадської ради при Княжицькій сільській раді на інформаційних дошках сіл Княжич та Жорнівки та у мережі інтернету, а також на офіційному сайті сіл. Для участі потрібно представити заяву з зазначенням мети кандидата, з якою він бажає вступити до Громадської ради та Автобіографії.
Рішення про прийняття кандидатів буде прийматися шляхом відкритого голосування серед дійсних членів Громадської ради. Терміни подачі заяв встановити до 04.12.2015 включно.
5.СЛУХАЛИОбговорювали необхідність розширення формату роботи Громадської ради.
Голосували: За – 8. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИ Після поповнення особового складу Громадської ради, доопрацювати розроблене Положення про Громадську раду при Княжицькій сільраді та подати його на затвердження найближчою сесією Княжицької сільради.
6.СЛУХАЛИДудич С.Л., яка звернулася із повідомленням про те, що Жорнівській бібліотеці необхідні тюлі на вікна у розмірі 10 метрів.
7.СЛУХАЛИПро призначення дати наступних чергових зборів Громадської ради.
Голосували: За – 8. Проти – 0. Утримались – 0.
ВИРІШИЛИПризначити дату наступних зборів на суботу 05 грудня 2015 року на 10 годин. У разі змін у графіку зборів, повідомивши членів ради електронним листом, а у кого немає електронної пошти - телефоном.
Голова Гришутіна О.П.
Секретар Раєвська Н.С.