Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Протоколи засідань Громадської ради

Сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

ПРОТОКОЛ №9

ПРОТОКОЛ

зборів Громадської ради при Княжицькій сільській раді

6 лютого 2016 року 

№9

 

Присутні: Гришутіна О.П., Кедрановська В.О., Коваленко Т.В., Коваленко В.М., Коваль О.О., Палій С.М., Приймаченко І.С., Раєвська Н.С., Савченко В., Шевченко О.П.

Запрошений депутат Княжицької сільської раді Палій Ю.П.

Порядок денний

1. Розгляд заяв, котрі надійшли, щодо членства у Громадській раді при Княжицькій сільраді.

2. Обговорення історичного підґрунтя питання перейменування вул. Леніна у с.Княжичі, відповідно до рішення останньої сесії Княжицької сільради.

3. Обговорення питання прийняття Положення про Громадську раду найближчою сесією Княжицької сільради.

4. Розгляд листів до Громадської ради , що надійшли у відповідь на звернення: а) до голови районного відділу культури; б) до міністра охорони здоров`я України.

5. Обговорення звіту головного розпорядника бюджетних коштів, Княжицької сільради, за 2015 рік щодо видатків та надходжень.

6. Обговорення ходу вирішення питань, що піднімалися на останніх зборах Громадської ради.

7. Різне.

1.СЛУХАЛИ           Гришутіну О.П. – голову Громадської ради, яка запропонувала наступний порядок денний

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Проводити засідання відповідно до запропонованого порядку денного.

2.СЛУХАЛИ           Гришутіну О.П., яка доповіла про те, що надійшли 3 заяви від бажаючих вступити до Громадської ради при Княжицькій сільській раді. Проводили поіменне голосування.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Включити до особового складу Громадської ради при Княжицькій сільській раді жительку с.Княжичі, що подала заяву, Кузьменко Христину.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Включити до особового складу Громадської ради при Княжицькій сільській раді жительку с.Жорнівка, що подала заяву, Скрипкіну Анну.

Голосували: За – 0. Проти – 8. Утримались – 2.

ВИРІШИЛИ            Відхилити заяву Іванова Валерія про вступ до складу Громадської ради при Княжицькій сільській раді.

3.СЛУХАЛИ           Проводили обговорення історичного підґрунтя питання перейменування вул. Леніна у с.Княжичі, відповідно до рішення останньої сесії Княжицької сільради.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Відповідно до історичного опису села Княжичі автора Антона Дудки, де згадується як точка відліку формування села як населеного пункту "Княжа сторожова застава". у зв'язку з цим висунути пропозицію до розгляду громадськості про нову назву вулиці "Княжа застава" або "Княжа", як таку що має історичне підґрунтя.

4.СЛУХАЛИ           Гришутіну О.П., яка доповідала про надходження відповіді щодо статусу Жорнівської амбулаторії та джерел її фінансування.

Будова Жорнівської амбулаторії є об'єктом комунальної власності і знаходиться на утриманні бюджету громади.

 

5.СЛУХАЛИ           Гришутіну О.П., яка доповідала про надходження відповіді від районного відділу культури, щодо наявності на території сіл Княжичі та Жорнівка закладів культури. У відповіді зазначено, що території сіл існує лише один заклад культури це Жорнівський Клуб, але з причини його аварійного стану, для потреб громади використовують приміщення у селі Княжичі за адресою вул. Леніна 2-б.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Необхідно з’ясувати законні підстави використання для громадських заходів приміщення у селі Княжичі, яке не введено в експлуатацію, та відповідність цього приміщення нормам технічної безпеки.

Також необхідно з’ясувати подальші плани відділу культури стосовно приміщення Жорнівського Клубу, з огляду на його аварійний стан.

6.СЛУХАЛИ           Гришутіну О.П., стосовно ходу затвердження Положення про Громадську раду при Княжицькій сільській раді. Не зважаючи на те що Положення відповідає усім нормами законодавства, було редаговане та обговорене з сільським головою, але і досі на розгляд та затвердження сесією не виносилося.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Направити пропозицію до депутатів Княжицької сільської ради, про розгляд на найближчій черговій сесії Положення про Громадську раду при Княжицькій сільській раді у поточній редакції, або надання аргументованих письмових зауважень до редакції положення.

7.СЛУХАЛИ           Обговорювали аварійний стан старих дерев біля Жорнівського клубу, над покрівлею будівлі Жорнівського клубу, якщо під час снігопаду або буревію їх посохле гілля зламається то зруйнує дах клубу, а там розташована бібліотека села Жорнівка, яка нині діє.

У Княжичі така ж аварійна ситуація із старими деревами на кладовищі с.Княжичі.

Хоча рішення щодо проблеми аварійних дерев у громадських місцях сіл Княжичі та Жорнівка прийнято 29 сесією Княжицької сільської ради 6-го скликання від 29.05.2015 року, на сьогодні жодних дій не відбулося.

Також було досліджено зміст протоколу 29 сесії 6-го скликання від 29.05.2015 року. Саме на цій сесії прийнято рішення про виділення громадянину Морозову у приватну власність додаткової ділянки у с.Жорнівка по вул. Лісовій. За це Морозов дав обіцянку профінансувати кронуванні дерев на кладовищі с. Княжичі і встановити ворота на тому ж кладовищі.

Ця обіцянка громадянина Морозова за недбалістю секретаря чи умисно не внесені в протокол сесії.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Вимагати від Княжицького сільського голови Шинкаренко О.О. складання чіткого плану дій щодо ліквідації аварійних дерев у наших селах. Та офіційного оформлення обіцянки Морозова, як умови надання йому ділянки, з метою залучення до робіт на користь громади.

8.СЛУХАЛИ           Розглядали протокол №3 третьої сесії 7-го скликання Княжицької сільської ради від 22.01.2016 року. За словами свідків до протоколу не внесені ключові значимі зауваження, без уточнення яких неможливо прийняти відповідне рішення:

  1. Надати акт виконаних робіт згідно якого були виділені кошти у розмірі 94 тис. грн. на прочистку каналізації та водонапірної башти у селі Княжичі.
  2. Надати акти виконаних робіт по асфальтуванню вулиць у селі Жорнівка у 2015 р. на суму більшу ніж 500 000 грн.
  3. Отримати копії Додатків в кількості 5шт. до затвердженого бюджету на 2016 рік.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Вимагати внесення до протоколу основних зауважень. Рекомендувати внести поправки до регламенту роботи Княжицької сільської ради у частині проведення відео зйомки сесій.

9.СЛУХАЛИ           Обговорювали питання безпеки проживання.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Необхідно оприлюднити на офіційному сайті контакти та процедуру звернення до правоохоронних органів, зокрема до Поліції, та максимально пояснити, куди і як у яких випадках звертатися у випадку загрози небезпеки. Для цього направити запит до сільської ради про наявність у селах правоохоронних осередків, засади їх роботи, порядок звернень, та інше. Також у зв’язку із великою кількістю резонансних злочинів на території наших сіл звернутися до К-Святошинського РВУ МВСУ з офіційним листом-запитом про хід таких розслідувань, причини нерозкриття та можливі шляхи подолання ситуації (профілактична робота, посилене патрулювання екіпажами Поліції тощо.)

10.СЛУХАЛИ         Про призначення дати наступних чергових зборів Громадської ради.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Призначити дату наступних зборів на суботу 26 березня 2016 року на 10 годин. У разі змін у графіку зборів, повідомивши членів ради електронним листом, а у кого немає електронної пошти - телефоном.

Голова           Гришутіна О.П.

Секретар      Раєвська Н.С.