Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Житлово-комунальна сфера та тарифи

Забезпечити комфортне життя громади – це першочергове завдання сільської влади!

Під таким гаслом 29 грудня 2012 року у селі Княжичі відбулися збори мешканців 16-тиквартирного будинку по вул.Леніна,22, а також прилеглих вулиць

У зборах взяли участь Княжицький сільський голова О.Шинкаренко, депутати та члени виконкому сільської ради, директор КГП "Княжичі" С.Мельник, приватний підприємець В.Щербак, громадськість. Розглянуто проблемні питання, пов`язані з розташуванням малої архітектурної форми (магазину продовольчих товарів) по вулиці Леніна, поблизу храму.

В.Щербак поінформував щодо планів розташування малої архітектурної форми (магазину продовольчих товарів). Зокрема, повідомив, що ним отримано попереднє погодження відділу містобудування та архітектури Києво-Святошинської райдержадміністрації на розміщення МАФ.

Жителі 16-тиквартирного будинку висловили стурбованість нинішнім станом каналізаційної системи, а також її функціонуванням у майбутньому у зв`язку зі спорудженням магазину у безпосередній близкості від каналізаційного колодязя, з якого щоденно викачуються нечистоти.

Порушувалося також питання ремонту існуючої повітряної лінії електропостачання до 16-тиквартирного житлового будинку по вул. Леніна,22. Після буревію 2010 року лінія довжиною 100 метрів має 22 скрутки, реальна напруга на подачі до будинку складає 140-180 V.

Йшлося й про інші проблемні питання житлово-комунального господарства, зокрема: необхідність ремонту коминів на даху 16-тиквартирного будинку; нерегулярне вивезення побутових відходів; низьку якість питної води, яка подається з водопровідної мережі села; мешканці будинку вимушені прибирати біля сміттєвих контейнерів, хоча це повинно забезпечувати КГП "Княжичі", оскільки передбачено діючим тарифами.

Депутат Княжицької сільської ради Л.Гребенюк поінформувала про ситуацію, яка виникла після зливового дощу 16 липня 2012 року, коли потік дощової води із водозливів приватного житлового будинку, що споруджується по вул.Леніна,20, спрямувався під фундамент будинку №22, який знаходиться нижче рівня споруджуваного будинку. Відбулося залиття фундаментів. Аналогічна ситуація може повторитися, що призведе до втрати несучої спроможності фундаментів та виникнення аварійної ситуації. Про це та інші проблемні питання було письмово поінформовано директора КГП "Княжичі", на що відповіді С.Мельник не надав.

Княжицький сільський голова О.Шинкаренко відповіла на всі порушені учасниками зборів питання, висловила глибоку стурбованість незадовільним станом оплати мешканцями багатоквартирних житлових будинків у селі Княжичі за надані житлово-комунальні послуги, адже проблеми можна вирішувати лише за наявності коштів на рахунках КГП "Княжичі". Запевнила, що питання спорудження МАФ депутати беруть на контроль.

Учасники зборів погодилися з розміщенням МАФ (магазину продовольчих товарів) за умови, що приватним підприємцем В.Щербаком будуть дотримані обов`язкові умови для розміщення малих архітектурних форм, передбачені діючими нормативними актами України, зокрема відповідними постановами Кабінету міністрів України, розпорядчими документами інших міністерств і відомств України; буде здійснена реконструкція каналізаційної системи, розташованої поряд з МАФ, при цьому не постраждають інтереси мешканців 16-тиквартирного будинку по вул.Леніна,22.

На зборах Княжицький сільський голова В.Шинкаренко надала наступні доручення директору КГП "Княжичі" С.Мельнику:

2.1. забезпечити особистий контроль за ходом реконструкції каналізаційної системи, яку буде здійснювати В.Щербак;

2.2. організувати регулярне прибирання двірником КГП "Княжичі" майданчика, на якому розташовані контейнери для сміття;

2.3. доповісти сільському голові про шляхи вирішення порушених жителями 16-тиквартирного житлового будинку питань.

Також Княжицький сільський голова О.Шинкаренко поінформувала учасників зборів, що керівнику Києво-Святошинського районного підрозділу Північного регіону ПАТ "АЕС Київобленерго" направлено лист за підписом сільського голови щодо необхідності ремонту існуючої повітряної лінії електропостачання до 16-тиквартирного житлового будинку по вул.Леніна, 22.

Влада і громада спільними зусиллями прагнуть привести до ладу житлово-комунальне господарство

21 червня 2012 року сільський голова Олена Шинкаренко провела другі за останній місяць збори мешканців будинків 15-а і 15-б. Директор КГП «Княжичі»  С.Мельник доповів про зроблене за цей час та проблемні питання, які не вдалося вирішити.

О.Шинкаренко зазначила, що до цього часу не обрано будинковий комітет, не здійснено прибирання підвального приміщення, не вдалося скоротити заборгованість із комунальних платежів, викликає занепокоєння значне перевищення об`ємів викачуваної каналізації над обсягами спожитої води.

У свою чергу мешканці будинків 15-а і 15-б порушили перед сільським головою наступні питання:

  • оплата за встановлені металопластикові вікна на сходах;
  • ремонт чи заміна каналізаційних люків;
  • встановлення запобіжної плити на комині.

Директору КГП «Княжичі»  С.Мельнику доручено терміново перевірити у кожній квартирі лічильники холодної води на предмет їх опломбування.

На жаль, 23 червня 2012 року у будинку № 15-а знову стався прорив каналізації.

25 червня 2012 року на місці аварії побувала О.Шинкаренко.

Про подальшу ситуацію ми будемо інформувати.

ВЛАДА І ГРОМАДА

Мешканці будинків 15-а і 15-б звернулися до Княжицького сільського голови О.Шинкаренко із скаргою на бездіяльність ЖКГ "Княжичі", яке не забезпечує своєчасної і регулярної викачки ями, належного функціонування каналізаційної системи зазначених будинків. Висловлено прохання вжити заходів щодо невідкладного проведення ремонту. Заявники також попередили, що, у разі відсутності реагування на дане звернення, відповідні заяви будуть направлені до районної санепідемстанції та Києво-Святошинської районної державної адміністрації.            

Сільський голова оперативно відреагувала на заяву, провела збори   жителів будинків 15-а і 15-б, надала відповідь на колективну скаргу. О.Шинкаренко зокрема зазначила, що питання санітарного стану будинків дуже  складне, оскільки потребують заміни каналізаційні труби у підвалах. Директору КГП «Княжичі»  С.Мельнику вказано на необхідність терміново здійснити викачку води. Привести в належний стан підвали 2-х будинків протягом місяця  та найти організацію, яка могла б виконати ремонтні роботи. Наголошено, що КГП «Княжичі»  готове допомогти у вирішенні даного питання, проте за допомогою жителів вказаних  будинків.

Також О.Шинкаренко настійно рекомендувала у кожному будинку обрати будинковий комітет, який міг би контролювати та інформувати про будь-які ситуації, що виникають по експлуатації будинку. Про організацію будинкового комітету прохання повідомити до сільської ради.

 

Про подальшу ситуацію ми будемо оперативно інформувати.

23 травня 2012 року відбулися збори мешканців багатоквартирних будинків по вулиці Леніна, 15а і 15б

23 травня 2012 року відбулися збори мешканців двох багатоквартирних будинків по вулиці Леніна (15а і 15б). У зборах взяли участь Княжицький сільський голова О.Шинкаренко, депутати сільської ради М.Клепацький, О.Третяков, Л.Гребенюк, С.Мельник (директор КГП "Княжичі"), бухгалтер КГП "Княжичі" Т.Літвін. Розглянуто питання щодо шляхів ліквідації аварійного стану, в якому перебуває каналізаційна мережа зазначених будинків.
Збори пройшли у конструктивній обстановці. Мешканці будинків задавали гострі питання, на які відповіли С.Мельник, Т.Літвін. О.Шинкаренко висловила глибоку стурбованість ситуацією, що склалася, наголосила, що проблему можна вирішити лише спільними зусиллями мешканців будинків та КГП "Княжичі", і запевнила, що питання буде розглянуто на засіданні виконкому, а депутати беруть його на контроль.
За результатами зборів прийнято рішення:
1) Директору КГП "Княжичі", депутату сільської ради С.Мельнику до 31 травня 2012 року забезпечити викачку води з підвалів будинків по вул.Леніна, 15а і 15б.
2) Мешканцям вказаних будинків після викачки води і висушування підвального приміщення організувати його прибирання.
3) Директору КГП "Княжичі", депутату сільської ради С.Мельнику до 7 червня 2012 року підготувати план проведення ремонтних робіт каналізаційної мережі та визначитися з їх попередньою вартістю.
4) Ініціативній групі будинків провести роботу серед мешканців щодо термінової ліквідації заборгованості за житлово-комунальні послуги перед КГП "Княжичі", а також надати колективні пропозиції щодо фінансового забезпечення ремонтних робіт.

ПРИРОДНИЙ ГАЗ

Затверджено

постановою НКРЕ

від 13.07.10 № 812

 

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

13.07.10 № 507/17802

 

 

РОЗДРІБНІ ЦІНИ

на природний газ, що використовується для потреб населення

 

з/п

Диференціація цін

Ціна за 1 куб.м з ПДВ,

коп.

1

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 куб.м на рік:

за наявності газових лічильників

за відсутності газових лічильників

 

 

 

72,54

79,80

2

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 куб.м на рік:

за наявності газових лічильників

за відсутності газових лічильників

 

 

 

109,80

120,78

3

За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 куб.м на рік:

за наявності газових лічильників

за відсутності газових лічильників

 

 

 

224,82

247,32

4

За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 куб.м на рік:

за наявності газових лічильників

за відсутності газових лічильників

 

 

 

268,56

295,41

 ВАРТІСТЬ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

по житлово-комунальному господарству села Княжичі

станом на 01.04.2011

 

Затверджено

сесією Княжицької

сільської ради

15.03.11

 

 

зп

Найменування

Одиниця виміру

Ціна

(грн.)

Ціна на сторону (грн.)

1

Квартплата

кв.м

1,86

 

2

Каналізація

 

на одну особу місяць

чол.

40,24

61,45

 

1 куб.м

куб.м

22,35

46,00

 

1 км

км

14,90

18,50

 

Викачка туалета

туалет

 

200,00

 

Викачка нечистот

яма

 

120,00

3

Вивезення сміття

 

Вартість за мішок

мішок

9,58

 

 

Вартість з 1 особи місяць

чол.

6,44

 

4

Водопостачання

 

Вартість 1 куб.м по лічильнику

куб.м

2,42

5,50

 

Вартість послуг за місяць без лічильника:

 

 

 

 

для мешканців

чол.

13,77

 

 

за корову

гол.

5,80

 

 

за коня

гол.

5,80

 

 

школа

куб.м

3,50

 

 

дитячий садок

куб.м

3,50

 

 

Полив присадибних ділянок

сотка

36,25

 

 

Полив у теплицях

сотка

108,74

 

5

Тракторопослуги

год.

220

330

 

 

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

 

Тарифи для населення, які введено в дію

з 1 квітня 2011 року ПАТ «АЕС Київобленерго»

 

Затверджено

постановою НКРЕ

від 10.03.99 № 309

Тарифи зазначено в копійках за 1 кВт·год.

 

з/п

Категорія споживачів

Без ПДВ

ПДВ

Разом з ПДВ

Електроенергія, що відпускається:

1.

Населенню, яке проживає в сільській місцевості, за обсяг спожитої в місяць електроенергії:

1.1.

до 150 квтгод

21,6

4,32

25,92

1.2.

понад 150 квтгод

28,1

5,62

33,72

1.3.

Для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії

21,6

4,32

25,92

2.

Населенню, яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості):

2.1.

за обсяг, спожитий  до 250 кВт∙год

 

17,95

 

3,59

 

21,54

2.2.

за обсяг, спожитий понад 250 кВт∙год

 

17,95

 

3,59

 

21,54

2.3.

Для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії

 

17,95

 

3,59

 

21,54