Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Рішення влади

Сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

СІЛЬСЬКА ВЛАДА ІНФОРМУЄ

На засіданні восьмої сесії Княжицької сільської ради шостого скликання, що відбулося 27 грудня 2011 року, депутати розглянули і ухвалили рішення з наступних питань.

 

1. Про виконання листа ДПА в Київській області від 07.09.2011 № 9110/7/17-328 та листа  Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі  від 05.10.2011 № 2508/9/17-331 щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Сільський голова Шинкаренко О.О. поінформувала, що Податковим кодексом України введено новий місцевий податок – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Місцеві ради повинні встановлювати даний податок в обов`язковому порядку.

До платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, належать власники об`єктів житлової нерухомості – фізичні особи, тобто громадяни, а також юридичні особи - організації, створені та зареєстровані у встановленому порядку.

Об`єкти оподаткування – житлова нерухомість: житловий будинок; житловий будинок садибного типу; прибудова до житлового будинку; квартира; котедж; кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах).

Пільги зі сплати податку на нерухоме майно. У Податковому кодексі України передбачаються у вигляді зменшення бази оподаткування об`єктів житлової нерухомості та повне або часткове звільнення від сплати податку. Зокрема, зменшується база оподаткування об`єктів житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи: для квартири - на 120 м2 і для житлового будинку - на 250 м2.

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановлюються сільською радою за 1 м2  житлової площі об`єкта житлової нерухомості в таких межах:для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 м2, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 м2, - до 1% розміру мінімальної заробітної плати; для квартир, житлова площа яких перевищує 240 м2, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 м2, - 2,7% розміру мінімальної заробітної плати (розмір такої заробітної плати встановлюється на законодавчому рівні станом на 1 січня звітного року). 

 

2. Про виконання телефонограми  Києво-Святошинської районної державної адміністрації від 15.12.2011 «Про вжиття невідкладних заходів у рамках підготовки до проведення міжнародних змагань «Євро-2012» та з метою недопущення виникнення  аварійних та надзвичайних ситуацій, спричинених падінням зелених насаджень».

Прийнято рішення створити комісію, яка обстежить дороги у селах Княжичі і Жорнівка, розробити відповідну програму, яку підкріпити фінансуванням у бюджеті на 2012 рік.

 

3. Про розгляд заяви ТОВ «Кристал Телеком» про надання дозволу на здійснення робіт з розгортання комп’ютерної мережі передачі даних та доступу до мережі Інтернет в с.Жорнівка та с.Княжичі та прокладання магістральних ліній передачі даних по опорах вуличного освітлення.

Прийнято рішення про надання дозволу згідно з чинним законодавством.

 

4. Про виконання розпорядження голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації  від 30.11.2011 № 3196 «Про проект Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району Київської області на 2012 рік».

Сільський голова Шинкаренко О.О. поінформувала про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку наших сіл за 2011 рік та проект відповідної програми на 2012 рік (детальна інформація буде оприлюднена на сайті).

 

5. Прийнято рішення розробити та затвердити Програму занятості населення на 2011-2015 роки на території Княжицької сільської ради.

 

6. Про розгляд листа Управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації ДЗ «Києво-Святошинська районна Санітарно-епідеміологічна станція» від 08.12.2011 «Інформація про епідемічну та епізоотичну ситуацію зі сказу. Припис щодо виконання комплексного плану заходів по боротьбі зі сказом на території Княжицької сільської ради».

Прийнято відповідне рішення.

 

7. Про штатний розпис сільської ради.

У зв’язку з тим, що на баланс Княжицької сільської ради передано Жорнівську і Княжицьку сільські бібліотеки, в яких працюють два бібліотекарі, внесено відповідні зміни до штатного розпису сільської ради.

 

Розглянуто також питання про визнання права власності на будівлю та два земельних питання. Надано дозвіл на відкриття торгової точки на власній присадибній ділянці у с.Жорнівка.