Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Рішення влади

Сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

29 лютого 2012 року сільський голова Олена Шинкаренко провела засідання виконавчого комітету Княжицької сільської ради.

Розглянуто 17 питань порядку денного.

1. Про виконання розпорядження голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 26.01.2012 "Про затвердження основних заходів цивільного захисту Києво-Святошинського району Київської області на 2012 рік".

2. . Про виконання розпорядження голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 27.01.2012 "Про забезпечення реалізації прав дітей у Києво-Святошинському районі".

3. Про розгляд листа головного державного санітарного лікаря Києво-Святошинського району "Щодо ліквідації у районі несанкціонованих сміттєзвалищ та організації планової подворової (поквартирної) санітарної очистки у населених пунктах району".

4. Про розгляд витягу з протоколу засідання колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації від 30.01.2012 № 1 "Про проведення Днів фермера з метою забезпечення населення сільськогосподарською продукцією".

5. Про виконання розпорядження голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 02.02.2012 "Про утворення районного штабу з координації дій щодо забезпечення безперебійної роботи обєктів життєзабезпечення населення району, повязаної з різким зниженням температури у період з 28 січня по 12 лютого 2012 року".

6. Про розгляд Плану роботи Ради щодо роботи з кадрами Києво-Святошинської райдержадміністрації на 2012 рік.

7. Про виконання розпорядження голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 13.02.2012 "Про заходи, повязані з відзначенням у Києво-Святошинському районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан".

8. Про розгляд витягу із протоколу засідання координаційної ради по боротьбі з наркоманією при Києво-Святошинській райдержадміністрації від 30.01.2012 № 1 та витягу із протоколу семінару від 17.02.2012 № 2 "Раннє виявлення субєктами соціальної роботи сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, та забезпечення надання таким сімям комплексу соціальних послуг і допомоги".

9. Про виконання розпорядження Києво-Святошинської райдержадміністрації від 16.02.2012 "Про проведення районного свята проводів зими у рамках відзначення 80-річчя Київської області".

10. Про розгляд листа Управління магістральних газопроводів Київтрансгаз про проходження магістрального газопроводу-відгалуження до ГРС "Жорнівка" ("Княжичі").

11. Про погодження графіка роботи кафе-бару по вул.Леніна, 2а у с.Княжичі.

12. Про визнання права власності на індивідуальний житловий будинок у с.Жорнівка по вул.Лісній,7.

13. Про надання дозволу на приватизацію квартири у с.Княжичі по вул.Леніна.

14. Про розгляд доручення голови Києво-Святошинської райдержадміністрації від 30.01.2012 № 4-1 про вжиття необхідних заходів щодо проведення попереджувальної роботи з громадянами, які пишуть скарги.

15. Про привітання жінок до 8 Березня.

16. Про забезпечення власниками належних умов зберігання матеріалів у приміщенні колишнього хімскладу на території ТОВ "Агрофірма "Княжичі".

17. Про присвоєння почесного звання "Мати героїня".

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

  • Зокрема, Луценко В.П. погоджено графік роботи кафе-бару до 23-ї години. При цьому члени виконкому наголосили на необхідності чіткого дотримання правил торгівлі у частині недопущення продажу спиртних напоїв та пива неповнолітнім.

  • Вирішено організувати круглий стіл – дискусію з молоддю села із залученням педагогів Княжицької ЗОШ, депутатів сільської ради, медиків.

  • Члени виконкому наголосили на необхідності проведення рейдів з дотримання правопорядку у селах Княжичі та Жорнівка за участю дільничного інспектора, депутатів та членів виконкому сільської ради.

  • Депутатам сільської ради рекомендовано провести збори зі своїми виборцями з актуальних питань життя територіальної громади.

 

У звязку з надходженням заяв від багатодітних матерів щодо присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" О.Шинкаренко ознайомила про порядок присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".

Згідно з „Положенням про почесні звання України” почесне звання України "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку пять і більше дітей. При цьому враховуються і діти, усиновлені в установленому законодавством порядку. Неодмінною умовою для присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сімї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Почесне звання України „Мати-героїня” у нашій державі було встановлено з метою посилення уваги до проблем народжуваності і зміцнення інституту сім’ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку. Це звання присвоюється жінкам – громадянкам незалежної України і є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів.

З метою посилення державної підтримки багатодітних матерів, яким присвоєно почесне звання України “ Мати-героїня” , відповідно до Указу Президента від 25.12.2007 № 1254 “ Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня” »,  з 1 січня 2008 року засновано одноразову винагороду у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, на відповідний рік. 

Згідно з порядком представлення до почесних звань висунення кандидатур до присвоєння здійснюється за місцем роботи кандидатки, у трудових колективах установ, організацій, підприємств. Якщо жінка не працює, висунення кандидатури може проводити сільська (селищна) рада, організація багатодітних сімей чи місцевий відділ у справах сім’ї та молоді.

Висунення кандидатур на присвоєння почесних звань здійснюється гласно за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження, у трудових колективах установ, організацій, підприємств незалежно від типу, форми власності та господарювання.

Клопотання про присвоєння почесних звань, які порушуються органами місцевого самоврядування, подаються Президентові України через відповідні обласні, Київську, Севастопольську міські державні адміністрації.

Органи, яким надано право вносити подання про присвоєння почесних звань, надсилають на ім’я Президента України зазначене подання і нагородний лист установленого зразка. У нагородному листі зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про присвоєння почесного звання.

Матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до восьмирічного віку, може встановлюватися пенсія за особливі заслуги як надбавка до розміру пенсії, на яку має право особа згідно із законодавством (Закон України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»).