Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

23.8.2020

23 серпня відзначається День Державного Прапора

Синьо-жовтий прапор – це символ непереможності українського народу. Під синьо-жовтим прапором українці виборювали свою незалежність, славні сини України у різні часи віддавали свободу, здоров'я і навіть життя.

Ми повинні пам’ятати, як нелегко далась нам наша соборність, як важко було виборювати свої права, як багато було одержимих, які пломінь своїх сердець віддавали священній справі визволення, яким тернистим був шлях наших прадавніх знаків-символів, аби вони стали державними символами України. 

Сьогодні ми згадуємо і шануємо мужність героїв національно-визвольних змагань усіх часів, героїзм тих, хто боровся та бореться за те, щоб зберегти державу зараз.

Відрадно, що зі здобуттям незалежности в Україні нарешті настала нова ера, коли ми можемо вільно говорити про її історію, про символи. Пишаймося своїм  Прапором, який народився не випадково і не за оголошеним конкурсом.

23 серпня, у День Державного Прапора, піднімімо його, вклонімося йому, бо з ним, Національним Прапором, витязі духу і чину творили історію України.

Вітаю усіх односельчан, усіх українців з Днем Державного Прапора!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Княжицький сільський голова    Олена Шинкаренко