Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

22.8.2020

Для Києво-Святошинського району Київської області запроваджено "помаранчевий" рівень небезпеки COVID-19

З 00.00 години 24 серпня 2020 року для Києво-Святошинського району Київської області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. «Жовтий» рівень встановлено в містах Бориспіль, Бровари, Буча, Переяслав, Фастів та у Бориспільському, Васильківському, Макарівському, Фастівському районах. Рішення про це було прийнято 21 серпня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна.

На території решти районів, міст обласного значення та ОТГ Київської області застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Члени комісії обговорили подальшу підготовку до другої хвилі епідемії, яку очікують з приходом осіннього періоду, сприятливого для респіраторних захворювань. Наразі лікарні області повністю забезпечені засобами особистого захисту, готуються лікарні другої черги для прийому інфікованих хворих, продовжують забезпечення киснем, в тому числі замовляють концентратори та генератори кисню для хворих з ускладненнями. Також учасники засідання обговорили заходи забезпечення громадського порядку та інші питання пов‘язані з життєдіяльністю регіону під час епідемічних обмежень.

 

21.08.2020

Про запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Києво-Святошинського району Київської області у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2


Розпорядження в.о. голови Києво-Святошинської РДА Київської області від 21 серпня 2020 року № 534 "Про запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Києво-Святошинського району Київської області у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"