Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

23.6.2016

Пішов з життя видатний педагог сучасності Андріяшин Володимир Іванович

22 квітня 2016 року на кладовищі у селі Княжичі поховали Андріяшина Володимира Івановича, який помер на 79-му році життя після тяжкої нетривалої хвороби.

Андріяшин Володимир Іванович був кандидатом педагогічних наук, деканом Педагогічно-індустріального факультету, директором Інституту гуманітарно-технічної освіти, професором кафедри теорії та методики професійної підготовки Інженерно-педагогічного інституту Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Майже 65 років навчальна і педагогічна діяльність Володимира Івановича Андріяшина була тісно пов’язана з Київським державним педагогічним інститутом імені О.М.Горького і Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова.

Підготовці вчителів загальнотехнічних дисциплін Володимир Іванович присвятив свою наукову, педагогічну, організаційну діяльність: думки, справи і все своє трудове життя.

В.І.Андріяшин мав численні наукові публікації, починаючи з 1970 року. Він нагороджений знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», медаллю «Драгоманівська родина», Великою Золотою медаллю Михайла Петровича Драгоманова.

З 1963 року особисте життя В.І.Андріяшина було тісно пов’язане з нашим селом Княжичі. Він увійшов у шановану родину Саковських Катерини Теофанівни та Павла Калістратовича, одружившись з їхньою донькою Людмилою. Катерина Теофанівна все своє життя працювала у Княжицькій школі учителем української мови, а Павло Калістратович був знаним на всю округу ветеринарним лікарем.

Андріяшини виховали двох достойних дітей: сина Юрія та доньку Наталію, яка продовжує справу свого батька.

Попрощатися з Володимиром Івановичем у Києві прийшла велика кількість колег, педагогів-вихованців. У Княжичах в останню путь його проводжали рідні, колеги, близькі, знайомі. Заупокійну службу у Хресто-Воздвиженському храмі провів настоятель Хресто-Воздвиженської парафії с.Княжичі протоієрей Віталій Шопулко. На траурному мітингу до присутніх звернулася Княжицький сільський голова Олена Шинкаренко.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним покійного: дружиніЛюдмилі Андріївні, сину Юрію Володимировичу, дочці Наталії Володимирівні.

Добра і світла пам'ять про Володимира Івановича Андріяшина залишиться у наших серцях назавжди. 

       

 

                                                                                      Княжицька сільська рада