Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

28.6.2020

ВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановна громадо сіл Княжичі і Жорнівка! Дорогі односельчани!

 

28 червня ми відзначаємо державне свято - День Конституції України! Це свято вважається одним із наймолодших, адже воно з’явилось лише після ухвалення Основного Закону України. 

Писали українську Конституцію цілих шість років – з 1990 по 1996, а ухвалили народні депутати Основний Закон України о 9.18 ранку 28 червня 1996 року. 

Наша країна має багатовікову історію конституційного процесу. Знаменита Конституція українського гетьмана Пилипа Орлика була опублікована ще на початку XVIII століття – в 1710 році і за оцінками істориків, стала однією з перших європейських конституцій Нового часу.

Сучасна історія Конституції України розпочалася всього 24 роки тому. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло становленню України як самостійної та незалежної держави і повноправного суб’єкта міжнародних правових відносин.

Вітаю усю громаду із Днем Конституції України. Основний Закон гарантує нам права та свободи, разом з тим покладає на нас і певні зобов’язання. Давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

Бажаю усім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та добробуту, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Зі святом!

 

 

Княжицький сільський голова                                         Олена Шинкаренко