Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2020
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

30.11.2018

24 листопада ц.р. у Княжицькій сільській раді відбулося вшанування пам`яті жертв Голодомору 1932-33 років

У сільській бібліотеці зібралися жителі сіл Княжичі і Жорнівка, щоб згадати наших односельчан, які загинули від голоду, спричиненого політикою більшовицької влади.

У заході взяли участь: Андріяшина Л.А., Бахур В.В., Біленко С.С., Гарбар Л.М., Данильчук Н.І., Діденко М.І., Коваленко І.І., Лиса О.Г., Мариненко Я.С., Матвійчук Д.В., Німченко К.Ю., Німченко М.Н., Саковська Г.П., Сидорчук Г., Сороцька І.П., Шевченко Г.В., Щербій А.В., учителька української мови і літератури Княжицької ЗОШ І-ІІ ступенів Д.В.Матвійчук, депутат Княжицької сільської ради Л.В.Гребенюк.

Завідувачка сільської бібліотеки с.Княжичі і депутат Княжицької сільської ради Л.Ю.Дудич оголосила Мартиролог загиблих під час Голодомору 1932-33 років жителів сіл Княжичі і Жорнівка, який налічує близько 130-ти осіб.

Княжицькій сільський голова О.О.Шинкаренко наголосила на необхідності збереження пім`яті про загиблих наших земляків.

Майже всі присутні поділилися розповідями про спогади своїх батьків і дідів про те, як наші односельчани переживали ті страшні часи.

Учасники зібрання підтримали пропозицію О.О.Шинкаренко про перенесення Дошки пам’яті жителів села Княжичі, які загинули у ІІ Світовій війні, із сільського кладовища до Пам’ятника загиблим воїнам, розташованого у центрі села. Також підтримано пропозицію щодо встановлення на цьому ж меморіальному місці Хреста пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років.

Учасники заходу ознайомилися з експонатами краєзнавчого музею і висловили прохання до Княжицького сільського голови О.О.Шинкаренко звернутися до власника приміщення колишньої їдальні, нині депутата Київської обласної ради Мазурка Максима Олександровича з проханням надати громаді зазначене приміщення, розташоване у центрі села і яке вже багато років не використовується, для розміщення у ньому сільського краєзнавчого музею. При цьому наголошено, що першим пунктом передвиборної програми Мазурка М.О. було наступне: «Розвиток інфраструктури села: відремонтуємо амбулаторії, школи, клуби. Будемо піклуватися про тілесне та духовне здоров'я громадян».