Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

13.4.2016

Шановні члени громади сіл Княжичі і Жорнівка!

17 лютого 2016 року на засіданні «круглого столу» розглянуто питання перейменування назв вулиць у селах Княжичі і Жорнівка. Була створена робоча група, якій доручено організувати проведення інформаційної роботи серед жителів наших сіл. До її складу увійшли директор Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сєніна О.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Михайлець Л.В., представники дитячого навчального закладу «Княжичанка», депутати сільської ради, члени виконкому, небайдужі члени місцевої громади.

Інформуємо про діяльність робочої групи.

1) Розроблений, виготовлений та розповсюджений серед жителів наших сіл буклет «Історія: минуле та сучасність. Народ без героїв, держава – без захисників», присвячений нашим героям: Герою України, Герою Небесної Сотні Віталію Валерійовичу Васільцову та герою визвольної боротьби за Українську державу у 20-х роках минулого століття Пилипу Васильовичу Дранику-Косарю - військовому діячу, просвітянину, підпільнику, отаману, інструктору шкіл “Просвіти”, організатору повстансько-партизанського руху, сотнику Армії УНР.  

Програмне та фінансове забезпечення виготовлення буклетів забезпечили члени нашої громади Ілля Риков та Євген Гребенюк.

Необхідно відзначити активну участь у цій роботі педагогічного колективу та учнів Княжицької ЗОШ.

Розповсюджено 500 інформаційних буклетів.

2) Робоча група розпочала створення фотогалереї про часи столітньої давнини, що стосуються Пилипа Косаря. Відповідні матеріали надали родичі Пилипа, зокрема Гома Лідія Василівна, Кравцова Юля.

Створюється фотогалерея про події Революцій Гідності, зокрема про Віталія Васільцова.

3) Княжицька сільська рада листом за підписом сільського голови О.Шинкаренко звернулася до Центрального державного історичного архіву України з проханням сприяти у пошуку історичних свідчень щодо періоду юнацтва, здобуття освіти та громадської діяльності Пилипа Васильовича Драника-Косаря.

4) 7 квітня 2016 року у Хрестовоздвиженському храмі села Жорнівка після урочистого богослужіння на честь Благовіщення відбулася панахида по Віталію Валерійовичу ВАСІЛЬЦОВУ та Пилипу Васильовичу ДРАНИКУ-КОСАРЮ. Божественну Літургію та панахиду відслужив настоятель храму протоієрей Віталій Шопулко. Після цього перед присутніми у храмі виступила Княжицький сілький голова Олена Шинкаренко, а також представник Історичного клубу “Холодний Яр” Владислав Карпенко. Приємно зазначити, що до храму завітали представники третього покоління роду Драників – онуки трьох старших сестер Пилипа.

5) Вся діяльність робочої групи здійснюється у тісному контакті і за сприяння Історичного клубу “Холодний Яр”, зокрема його президента, члена Національної спілки письменників України, члена Національної спілки журналістів України, академіка Академії наук вищої освіти України Романа Коваля та Владислава Карпенка.

Ми звертаємося до усіх наших односельчан не бути байдужими і вшанувати у назвах вулиць Героїв, які полягли у боротьбі за Українську державу!