Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

25.1.2016

СІЛЬСЬКА ВЛАДА ІНФОРМУЄ

22 січня 2016 року відбулося засідання третьої сесії Княжицької сільської ради сьомого скликання, яке провела Княжицький сільський голова О.О.Шинкаренко.

 

У засіданні взяли участь: М.О.Мазурко – депутат Київської обласної ради, К.В.Анахатунян – секретар сільської ради, депутати сільської ради: О.М.Бортницька, Л.Ю.Дудич, В.О.Бондаренко, Л.В.Гребенюк, О.П.Костенко, С.П.Мельник, Ю.П.Палій, О.І.Савицький, С.В.Тумак; завідуюча ДНЗ «Княжичанка» О.Є.Шопулко, головний бухгалтер ДНЗ «Княжичанка» К.С.Мотузинська, працівники виконавчого апарату сільської ради, голова Громадської ради О.П.Гришутіна, член Громадської ради В.О.Кедрановська, окремі члени виконкому сільської ради, представники сільської громади.  

Розглянуто та прийнято рішення з наступних питань порядку денного.

1. Затверджено звіт про використання коштів Княжицького сільського бюджету за 2015 рік.

Депутати отримали запевнення сільського голови в тому, що їм будуть надані обґрунтовані відповіді на запитання, які виникли при обговоренні звіту щодо використання коштів: за електроенергію – понад 70 тис.грн. лише на будівлю сільської ради; понад 500 тис.грн. – на поточний ремонт доріг у селі Жорнівка, понад 90 тис.грн. – на очищення водонапірної башти та каналізаційних мереж; стан реєстрації земельних майнових прав Княжицької сільської ради.

2. Ухвалено уточнення та зміни до сільського бюджету на 2016 рік, прийнятого на минулій сесії.

У проекті рішення містилося посилання на 5 додатків. Депутати звернулися з проханням до сільського голови розкрити їх зміст.

3. Затверджено Положення про порядок преміювання працівників виконавчого апарату Княжицької сільської ради.

4. Встановлено щомісячні надбавки до основної заробітної плати працівникам виконавчого апарату Княжицької сільської ради, а також завідуючій і головному бухгалтеру ДНЗ «Княжичанка».

5. Затверджено розміри щомісячних премій працівникам виконавчого апарату Княжицької сільської ради.

6. Звільнено КГП «Княжичі» від сплати податку на прибуток.

7. Затверджено розмір плати за перебування дітей у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Княжичанка Княжицької сільської ради на 2016 рік.

8. Затверджено вартість харчування дітей у  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Княжичанка Княжицької сільської ради на 2016 рік.

9. Встановлено на території Княжицької сільської ради розміри плати за землю в частині земельного податку на 2016 рік та затверджено Порядок її справляння.

10. Затверджено ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у с.Княжичі та с.Жорнівка: на житлову нерухомість – 0,3% розміру мінімальної заробітної плати за 1 кв.м, на нежитлову нерухомість - 0,1% розміру мінімальної заробітної плати за 1 кв.м (у Податковому кодексі України передбачаються пільги у вигляді зменшення бази оподаткування).

11. Заслухано інформацію про хід обговорення місцевою громадою нової назви центральної вулиці села Княжичі. Вирішено залучити до цієї справи Княжицьку ЗОШ І-ІІ ступенів і провести засідання «круглого столу» із запрошенням як мешканців вулиці Леніна, так і всіх бажаючих членів місцевої громади.

12. Розглянуто 3 земельні питання.

З усіх питань порядку денного присутні депутати голосували ЗА, ПРОТИ – не було, УТРИМАВСЯ – не було.

У «Різному» сільський голова О.Шинкаренко поінформувала учасників засідання про:

- стан виправлення неточностей на меморіальній дошці пам`яті Героя України В.Васільцова;

- питання про місце встановлення меморіальної дошки вирішено перенести на одну із наступних сесію, коли дошка буде виготовлена;

- ситуацію, пов`язану з кронуванням старих дерев біля Жорнівського клубу.  

 

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ ГРОМАДИ!

Рішення цієї сесії сільської ради, а також результати поіменного голосування в установлені законодавством терміни будуть розміщені на нашому сайті у розділі «Рішення влади».