Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

6.12.2015

Шановні чоловіки! Вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

 

 

   Збройні Сили України пройшли непростий шлях становлення. Це і українські січові стрільці, Галицька армія, армія Української Народної Республіки, українська повстанська армія, Збройні сили України . Мужньо боролися і борються сини України.

     Саме до цього дня учнівський та педагогічний колективи провели тематичні виховні години. Учні та вчителі у своїх виступах презентували Збройні сили України, які продовжують бойові традиції, примножують їх у нових, таких непростих, історичних умовах. Під час виступу звучали пісні, вірші, відеофільми, презентації. Також дівчата підготували спортивну конкурсну програму для хлопців. Учні проявили свою кмітливість, винахідливість, вправність. Завершилось свято солодкими подарунками для майбутніх захисників.