Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

3.12.2015

До Дня пам`яті жертв Голодоморів

 У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів, з метою гідного вшанування закатованих українців та донесення до учнівської молоді, об’єктивної  інформації про трагічні події української історії, 27 листопада у Княжицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проведено захід-реквієм “Не дамо згасити свічу пам'яті”. Присутні згадали про страхітливі наслідки людського геноциду та гіркі сторінки нашої історії, які очорненні роками голодоморів та знущань над нашими співвітчизниками.   Цей злочин назавжди змінив хід історії українського народу. Він став одним із найважчих випробувань, що випали на нашу долю. Десятиліттями існувала жорстока заборона навіть згадувати про ті страшні події. Але український народ виявив стійкість.

В рамках заходів до Дня пам»яті жертвам голодомору в усіх класах були проведені виховні години, відбулися відео – уроки. Учні переглянули фрагменти фільмів-хронік, ознайомилися з виставкою художньої літератури.

Гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодоморів –  це наш моральний борг і громадянський обов’язок. І сьогодні маленький вогник свічки об’єднує нас у молитві за душі жертв Голодомору. Ми також згадуємо тих, хто ділився останнім шматком хліба і рятував співвітчизників від смерті.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співвітчизників, земляків, які загинули внаслідок Голодомору 1932-1933 років.