Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2019
2018
2017
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

30.10.2015

МІСЦЕВІ ВИБОРИ-2015

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

 

Княжицька сільська виборча комісія

Києво-Святошинського району Київської області

 

ПОСТАНОВА №14

 

«26» жовтня 2015 року                    18-00                              с. Княжичі

 

Про визнання Княжицького сільського голови обраним

 

25 жовтня 2015 року відбулись чергові місцеві вибори депутатів обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост.

Відповідно до частини 5 статті 85 України «Про місцеві вибори», якщо до виборчого бюлетеня для голосування у день виборів в одномандатному виборчому окрузі включено не менше двох кандидатів на посаду сільського, селищного, міського (міста, кількість виборців у якому є меншою ніж 90 тисяч) голови, старости, кандидатів у депутати, обраним вважається кандидат, за якого подано більше голосів виборців відносно інших кандидатів, які балотувалися у відповідному одномандатному виборчому окрузі.

Відповідно до протоколу Княжицької сільської виборчої комісії Києво-Святошинського району Київської області  про результати виборів у єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів Княжицького сільського голови від 26.10.2015 року, більшу кількість голосів виборців, поданих за кандидатів на посаду сільського голови, відносно інших кандидатів, одержала кандидат на посаду Княжицького сільського голови - Шинкаренко Олена Олександрівна.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтею 13 Закону України «Про місцеві вибори» та на підставі частини 4,5,12 статті 85  Закону України «Про місцеві вибори», Княжицька сільська виборча комісія Києво-Святошинського району Київської області  п о с т а н о в л я є:

 

1.  Визнати обраним Княжицьким сільським головою Києво-Святошинського району Київської  Шинкаренко Олену Олександрівну, громадянку України, що народилася 25.10.1960 р., має вищу освіту, безапартійну, висунуту шляхом самовисування,  діючого голову Княжицької сільської ради,  котра проживає у с. Жорнівка.

2.  Надіслати повідомлення Центральній виборчій комісії, за встановленою формою, про результати виборів Княжицького сільського голови.

3.  Проінформувати Княжицьку сільську раду на наступному пленарному засіданні, про результати виборів Княжицького сільського голови Києво-Святошинського району Київської області. 

4.  Цю постанову оприлюднити в засобі масової інформації  - на веб-порталі сіл Княжичі та Жорнівка «knyazhychi.org.ua» та на стенді офіційних матеріалів Княжицької сільської виборчої комісії  Києво-Святошинського району Київської області. 

 

 

Голова

Княжицької сільської виборчої комісії   _________________ Ю.В. Петрусенко

 

 

                                                                     МП