Веб-портал сіл Княжичі і Жорнівка
Головна
Місцеві вибори 2015
Історія
Княжичі
Жорнівка
Люди
Новини
Генеральний план розвитку сіл(проект)
Влада
Сільський голова
Депутати
Члени виконкому
Депутатські комісії
Громадські комісії
Рішення влади
2018
Громадська рада
До уваги
Протоколи
Бізнес
Медицина
Культура
Освіта
Школа
ДНЗ
Шкільне життя
ЖКГ тарифи
Церква
Фотогалерея
Контакти
ВИБОРИ-2012
Об'єднання громад
Державні закупівлі

Новини

4.8.2015

1 серпня 2015 року відбулися збори Громадської ради с.Жорнівка при Княжицькій сільській раді

ПРОТОКОЛ

зборів Громадської ради с.Жорнівка при Княжицькій сільській раді

01 серпня 2015 року 

№6

 

Присутні: Барабаш В.Т., Гришутіна О.П., Довгопол В.П., Кедрановська В.О., Коваленко В.М., Коваленко Т.В., Марченко Н. В.,Палій Ю.П., Рабічєв Д.Є., Раєвська Н.С.

Порядок денний

  1. Заслуховування інформації про результати роботи Громадської ради в проміжок часу між зборами.
  2. Обговорення криміногенної обстановки на місцевості.
  3. Обговорення питання підготовки плану громадського контролю на майбутніх виборах.
  4. Призначення дати наступного засідання Громадської ради.
  5. Різне.

     

.

1.СЛУХАЛИ           Гришутіну О.П. – голову Громадської ради, яка запропонувала наступний порядок денний

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Проводити засідання відповідно до запропонованого порядку денного.

2.СЛУХАЛИ           Гришутіну О.П., яка доповідала про хід виконання Княжицьким сільським головою Шинкаренко О.О., пропозицій направлених Громадською радою:

1.         Стосовно оприлюднення проекту Генерального плану розвитку сіл Княжичі та Жорнівка, до його остаточного затвердження, була надана відповідь що вже є файли для розміщення у публічно доступному джерелі - на веб-порталі сіл Княжичі та Жорнівка, обіцяли розмістити на найближчому тижні.

2.         Стосовно Княжицького громадського центру, який не оформлений офіційно, а витрати списуються частково на Жорнівський клуб, частково на приміщення старої сільської ради, яка зараз не функціонує, працівники рахуються у штатному розписі Жорнівського клубу - 9 штатних одиниць, і по факту у клубі немає навіть прибиральника, хоча б раз на тиждень.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Для з'ясування законності ситуації описаної в пункті 2 направити запит до Княжицької сільської ради стосовно роз'яснення ситуації із оформленням Княжицького громадського центру та законності списання державних витрат, на інші приміщення, та оформлення працівників, які фактично не працюють за вказаним місцем, складання окремого штатного розпису на Жорнівський клуб, який відповідатиме дійсності.

 

Стосовно організації роботи прибиральника, потрібно направити до сільської ради запит на з'ясування особи двірника, графік його роботи у частині прибирання біля Жорнівського клубу.

3.СЛУХАЛИ           Палій Ю.П., стосовно фактів крадіжок у селах Княжичі та Жорнівка, та відсутності реакції з боку правоохоронних органів на позовні заяви потерпілих.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Направити запит до керівника районного відділку міліції, стосовно ходу розслідувань, та проведення запобіжних заходів на місцевості, з метою попередження подальшого збільшення кількості подібних злочинів.

4.СЛУХАЛИ           Обговорювали стан Жорнівської амбулаторії, є інформація, що відповідальні органи відмовили у дозволі на прибудову котельні з комбінованою системою опалення до будівлі амбулаторії, бо приміщення старе, має багато дерев'яних елементів конструкції. Переобладнувати можна лише стару котельню, бо вона збудована з дотриманням інженерних вимог.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Направити запит до Княжицької сільської ради стосовно роз'яснення ситуації із реконструкцією опаленням лікарні, та освоєнням коштів що виділені на ремонт Жорнівського клубу, але за пропозицією Шинкаренко О.О., перенаправляються на переобладнання опалення лікарні.

5.СЛУХАЛИ           Обговорювали ситуацію, із територією та будівлею Жорнівської аптеки, яка теж має входити до списку об'єктів соціальної інфраструктури, та може бути обладнана, як службове житло для головного лікаря.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Направити запит до Княжицької сільської ради стосовно роз'яснення ситуації із будівлею Жорнівської аптеки, та можливості її переобладнання під житло для головного лікаря.

6.СЛУХАЛИ           Про підготовку до Місцевих виборів 2015 року, що відбудуться у жовтні.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Досконало вивчити новий закон про вибори, і розібратися у його нововведеннях.

7.СЛУХАЛИ           Кедрановську В.В., про досвід позитивного впливу на місця публічного користування наявності вільного доступу до Інтернету, за технологією WiFi.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Направити запит до Княжицької сільської ради на встановлення на будівлі Жорнівського клубу "точки" вільного доступу до Інтернету, за технологією WiFi.

8.СЛУХАЛИ           Про необхідність оновлення паркану навколо території Жорнівського клубу.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ            Направити запит до Княжицької сільської ради на виявлення можливостей, для встановлення паркану навколо території Жорнівського клубу.

9.СЛУХАЛИ           Про призначення дати наступних чергових зборів Громадської ради.

Голосували: За – 10. Проти – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ                        Призначити дату наступних зборів по питанню громадського контролю на виборах на суботу 08 серпня 2015 року на 10 годин. Збори чергові загальні призначити на суботу 05 вересня 2015 року на 10 годин. У разі змін у графіку зборів, повідомивши членів ради електронним листом, а у кого немає електронної пошти - телефоном.

Голова           Гришутіна О.П.

Секретар      Раєвська Н.С.